Kamila Ogrodowska

Nowy Człowiek w Wylepiankach

wpis w: Bez kategorii | 1

Jeśli zaglądaliście ostatnio pod zakładkę “kim jesteśmy”, to już wiecie: Wylepianki mają Nowego Człowieka na pokładzie.

Dla nas to nie tyle Nowy, co Swój Człowiek, mija nam właśnie 20 lat, jak się znamy i łączy nas ogromna przyjaźń, przewielka zażyłość. Od zawsze wzajemnie się inspirujemy, wzmacniamy, obdarzamy tymi wszystkimi wartościami, które tylko mogą przyjść na myśl,  gdy się o prawdziwej, głębokiej przyjaźni myśli.

Kamila, czyli nasz nie tak nowy Człowiek, była właściwie z Wylepiankami od początku ich powstania. Kibicowała nam, rzecz jasna. Ale była też bardzo realnym wsparciem, gdy potrzebowaliśmy po prostu kolejnej pary rąk do pomocy, czy kogoś, kto zarwie nockę przy lepieniu.

Kamila jest specjalistką sztuk plastycznych i edukacji artystycznej. Ma świetne wyczucie formy i nosa do wyczuwania trendów, jeśli o design idzie. Wspiera więc nas w poszukiwaniu wizji projektu. Wspólnie szukamy nowych form i nietypowych rozwiązań.

Od początku tego roku jej zaangażowanie w działalność pracowni poszło jeszcze dalej: Kamila pomaga nam dotrzeć do miłośników ceramiki w Niemczech organizując jarmarki, wystawy i targi z naszym udziałem. Pośredniczy też w kontakcie z klientami, pozyskuje firmy do współpracy. Z gracją pomaga spełniać ceramiczne życzenia każdemu, kto jest naszą ofertą zainteresowany.

Lepszego przedstawicielstwa nie mogliśmy sobie wymarzyć. Dlatego wydarzenia ostatnich dni, czyli oficjalne dołączenie do Zespołu to dla nas wielkie święto. Mam ogromną nadzieję, że współpraca z nami przyniesie jej wiele radości.Kamila Ogrodowska

Jeśli zatem mieszkacie w Niemczech, lub znacie kogoś, kto chciałby mieć, lub sprzedawać nasze produkty w Niemczech, polecam Wam kontakt z Kamilą. Dla niemieckojęzycznych zainteresowanych utworzyliśmy zakładkę “Deustch”. Zawarte tam są wszystkie potrzebne informacje kontaktowe, a zamieszczony formularz prześle wszystkie pytania prosto do skrzynki naszej przedstawicielki.

Do zobaczenia!

Wizytowka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *