ARTeria – artystyczne wakacje w Nowogardzie!

wpis w: Bez kategorii | 0
ARTeria – międzynarodowe warsztaty artystyczne tętniące energią

Na myśl o tych warsztatach młodym ludziom kołatają serca, życiowe szanse pukają do drzwi!  Zbliżają się Międzynarodowe Warsztaty Artystyczne “ARTeria”, które odbędą się w dniach od 10 do19 lipca 2015r. w Nowogardzie – miejscowości w województwie zachodniopomorskim, położonej nad malowniczym jeziorem. Podczas dziesięciu intensywnych dni, artystyczni “zapaleńcy” będą kreować, pracować i bawić się sztuką pod okiem ekspertów w różnych dziedzinach. 

Warsztaty: teatralne, malarskie, ceramiki, tańca towarzyskiego, tańca współczesnego, wokalne oraz instrumentalne (gitara, bas, perkusja, instrumenty klawiszowe), a także dodatkowe: bębniarskie oraz teatru ognia, to propozycje przygotowane przez organizatora – Nowogardzki Dom Kultury. Wysiłki artystycznych osobowości uwieńczone zostaną koncertem oraz projektem, które odbędą się podczas trwania Festiwalu Filmu Muzyki i Malarstwa “Lato z Muzami”.
ARTeria – dla kogo?

Jeśli czujesz, że w Twoich żyłach płynie sztuka, na co dzień uczestniczysz w zajęciach artystycznych, masz ponad 13 lat, a  na myśl o własnym rozwoju coś w Tobie drgnęło – koniecznie zapoznaj się z regulaminem Międzynarodowych Warsztatów Artystycznych “ARTeria” i wyślij Kartę Zgłoszenia. Dzięki tej wakacyjnej przygodzie, stworzysz na nowo mapę swoich umiejętności. Pozwól sobie na niepowtarzalne doświadczenia i spełniaj marzenia.

Artystyczny puls – obierz kurs na Nowogard

W lipcu w Nowogardzie, będzie można nie tylko formować swoje twórcze “ja” i nadawać kształtów swoim artystycznym wizjom, ale także wziąć udział w wielu wydarzeniach, które będą towarzyszyły Festiwalowi Filmu Muzyki i Malarstwa “Lato z Muzami”.

Festiwal Filmu Muzyki Malarstwa „Lato z Muzami” to m. in. : spotkania z uznanymi twórcami różnych pokoleń, koncerty, pokazy plenerowe, klasyka filmowa z muzyką na żywo, konkurs filmów krótkometrażowych, instalacje tworzone w sercu miasta, wystawy grafiki i malarstwa.
Patronat nad warsztatami objął Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Gdańsku
źródło: www.ndk.pl
Tutaj dowiesz się więcej, pobierzesz kartę uczestnictwa, zapoznasz się z regulaminem:
Już niedługo szczegóły dotyczące warsztatów ceramicznych!
Zapraszam również na mój profil facebookowy, gdzie udostępniam wszystkie aktualności dotyczące ARTerii: https://www.facebook.com/ceramikawylepianki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *